System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Bulletin of the Belgian Mathematical Society - Simon Stevin}
Opublikowane w latach: 1960 - 2020
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 52375 )

[1] Uniform convergence of trigonometric series with p-bounded variation coefficients / Mateusz Kubiak, Bogdan Szal, 2020. Bulletin of the Belgian Mathematical Society - Simon Stevin Vol. 27, no. 1, 89--110, ISSN: 1370-1444, , eISSN: 2034-1970, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: cosine series, embedding relations, number sequences, p-bounded variation sequences, sine series, trigonometric series
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 70)        Cytowania wg Scopus: 0 [19-10-2020]
[AWCZ-25530] [data modyf: 10-08-2020 12:11]

[2] Yosida-Hewitt type decompositions for order-weakly compact operators / Marian Nowak, 2011. Bulletin of the Belgian Mathematical Society - Simon Stevin Vol. 18, no 2, 259--269, ISSN: 1370-1444, , eISSN: 2034-1970,
Słowa kluczowe: order-bounded operators, order-weakly compact operators, singular operators, smooth operators, vector-valued function spaces
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)        Cytowania wg Scopus: 0 [19-10-2020]
[AWCZ-15615] [data modyf: 28-11-2012 12:22]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski