System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Chaos Solitions Fractals}
Opublikowane w latach: 1960 - 2020
Grupowanie: brak
Znaleziono: 3 ( spośród około 52474 )
Z frazy usunięto: , &

[1] Non-integrability of flail triple pendulum / Maria Przybylska, Wojciech Szumiński, 2013. Chaos, Solitions & Fractals Vol. 53, 60--74, ISSN: 0960-0779, bibliogr. rys. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1016/j.chaos.2013.04.008         Cytowania wg Scopus: 10 [19-10-2020]
[AWCZ-17456] [data modyf: 20-08-2015 09:41]

[2] Schrödinger's interpolating dynamics and Burgers' flows / Piotr Garbaczewski, Grzegorz Kondrat, Robert Olkiewicz, 1998. Chaos, Solitions & Fractals Vol. 9, no 1-2, 29--41, ISSN: 0960-0779, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-6731] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[3] About algebraic integrability and non-integrability of ordinary differential equations / Andrzej Maciejewski, 1998. Chaos, Solitions & Fractals Vol. 9, no 1/2, 51--65, ISSN: 0960-0779, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )        Cytowania wg Scopus: 8 [19-10-2020]
[AWCZ-8177] [data modyf: 07-08-2015 10:20]


Czas generacji strony: 0,11 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski