System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Combinatorica}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 54819 )

[1] Minimal partitions of a box into boxes / Jarosław Grytczuk, Andrzej Kisielewicz, Krzysztof Przesławski, 2004. Combinatorica Vol. 24, no 4, 605--614, ISSN: 0209-9683, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )        Cytowania wg Scopus: 8 [18-01-2021]
[AWCZ-10050] [data modyf: 07-08-2015 10:21]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski