System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Communications in Nonlinear Science and Numerical Simulation}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 4 ( spośród około 54805 )

[1] Can simple KdV-type equations be derived for shallow water problem with bottom bathymetry? / Anna Karczewska, Piotr Rozmej, 2020. Communications in Nonlinear Science and Numerical Simulation Vol. 82, 1--16, ISSN: 1007-5704, , eISSN: 1878-7274, bibliogr. rys. tab. wykr. summ.
Słowa kluczowe: KdV-type equations, Shallow water waves, Uneven bottom
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 100)    DOI: 10.1016/j.cnsns.2019.105073         Cytowania wg Scopus: 1 [18-01-2021]
[AWCZ-24511] [data modyf: 31-10-2019 11:15]

[2] Dynamics and integrability analysis of two pendulums coupled by a spring / Wojciech Szumiński, Dariusz Woźniak, 2020. Communications in Nonlinear Science and Numerical Simulation Vol. 83, 1--16, ISSN: 1007-5704, , eISSN: 1878-7274, bibliogr. rys. wykr. summ.
Słowa kluczowe: Coupled pendulums, Differential Galois theory, Hamiltonian systems, Morales-Ramis theory, Non-integrability, Numerical analysis
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 100)    DOI: 10.1016/j.cnsns.2019.105099         Cytowania wg Scopus: 0 [18-01-2021]
[AWCZ-24937] [data modyf: 12-02-2020 12:45]

[3] On certain integrable and superintegrable weight-homogeneous Hamiltonian systems / Wojciech Szumiński, 2019. Communications in Nonlinear Science and Numerical Simulation Vol. 67, 600--616, ISSN: 1007-5704, , eISSN: 1878-7274, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: direct search method, first integrals, systems in polar coordinates, weight-homogeneous Hamiltonian systems
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 100)    DOI: 10.1016/j.cnsns.2018.06.030         Cytowania wg Scopus: 4 [18-01-2021]
[AWCZ-23231] [data modyf: 29-10-2018 09:52]

[4] Integrability analysis of natural Hamiltonian systems in curved spaces / Wojciech Szumiński, 2018. Communications in Nonlinear Science and Numerical Simulation Vol. 64, 246--255, ISSN: 1007-5704, bibliogr. rys. tab. summ.
Słowa kluczowe: Differential Galois theory, Hamiltonian systems in curved spaces, Liouville integrability obstructions, Morales?Ramis theory
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 45)    DOI: 10.1016/j.cnsns.2018.04.023         Cytowania wg Scopus: 4 [18-01-2021]
[AWCZ-22787] [data modyf: 25-05-2018 12:49]


Czas generacji strony: 0,03 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski