System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Continuum Mechanics and Thermodynamics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 4 ( spośród około 54831 )

[1] Functional kinetic equations in mathematical modeling of coupled processes in solids / Taras Nahirnyy, Kostiantyn Tchervinka, 2020. Continuum Mechanics and Thermodynamics, 1--17, ISSN: 0935-1175, , eISSN: 1432-0959, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: Finite speed of signal propagation, Kinetic equations, Material inhomogeneity, Non-equilibrium thermodynamics, Size effects
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 100)    DOI: 10.1007/s00161-020-00877-1         Cytowania wg Scopus: 0 [25-01-2021]
[AWCZ-25397] [data modyf: 17-06-2020 09:24]

[2] Critical time for acoustic waves in weakly nonlinear poroelastic materials / Krzysztof Wilmański, 2005. Continuum Mechanics and Thermodynamics Vol. 17, no 2, 171--181, ISSN: 0935-1175, , eISSN: 1432-0959, bibliogr. wykr. summ.
Słowa kluczowe: flow instability in granular materials, fluidization, shock waves in porous materials
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-10643] [data modyf: 23-01-2006 14:31]

[3] Monochromatic surface waves on impermeable boundaries in two-component poroelastic media / Bettina Albers, Krzysztof Wilmański, 2005. Continuum Mechanics and Thermodynamics Vol. 17, no 3, 269--285, ISSN: 0935-1175, , eISSN: 1432-0959, bibliogr. wykr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )        Cytowania wg Scopus: 21 [25-01-2021]
[AWCZ-10641] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[4] Asymptotic analysis of surface waves at vacuum/porous medium and liquid/porous medium interfaces / I. Edelman, Krzysztof Wilmański, 2002. Continuum Mechanics and Thermodynamics Vol. 14, no 1, 25--44, ISSN: 0935-1175, , eISSN: 1432-0959, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: asymptotics, porous media, surface waves
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )        Cytowania wg Scopus: 64 [25-01-2021]
[AWCZ-10649] [data modyf: 07-08-2015 10:21]


Czas generacji strony: 0,03 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski