System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Czechoslovak Mathematical Journal}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 3 ( spośród około 54805 )

[1] On extremal sizes of lokally k-tree graphs / Mieczysław Borowiecki, Piotr Borowiecki, Elżbieta Sidorowicz, Zdzisław Skupień, 2010. Czechoslovak Mathematical Journal Vol. 60, 571--587, ISSN: 0011-4642, bibliogr. rys. summ. .- dr inż. Piotr Borowiecki - brak afiliacji UZ
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 13)
[AWCZ-14825] [data modyf: 26-02-2015 12:58]

[2] Properties of digraphs connected with some congurence relations / Joanna Skowronek-Kaziów, 2009. Czechoslovak Mathematical Journal Vol. 59, no 1, 39--49, ISSN: 0011-4642, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: Carmichael \lambda-function, Chinese remainder theorem, digraphs, group theory
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 10)
[AWCZ-13674] [data modyf: 30-03-2009 11:53]

[3] Strong topologies on vector-valued function spaces / Marian Nowak, 2000. Czechoslovak Mathematical Journal Vol. 50, no 125, 401--414, ISSN: 0011-4642, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: Mackey topologies, absolute weak topologies, locally solid topologies, strong topologies, vector valued function spaces
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [10])        Cytowania wg Scopus: 4 [18-01-2021]
[AWCZ-5488] [data modyf: 07-08-2015 10:20]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski