System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Discrete Applied Mathematics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 11 ( spośród około 54831 )

Strona: 1[2] Następna
[1] Independent (k + 1)-domination in k-trees / Mieczysław Borowiecki, Anna Fiedorowicz, Elżbieta Sidorowicz, Zsolt Tuza, 2020. Discrete Applied Mathematics Vol. 284, 99--110, ISSN: 0166-218X, , eISSN: 1872-6771, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: 2-tree, Independent 3-domination, Independent domination, k-domination
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 70)    DOI: 10.1016/j.dam.2020.03.019         Cytowania wg Scopus: 0 [25-01-2021]
[AWCZ-25946] [data modyf: 14-12-2020 11:29]

[2] Improper sum-list colouring of 2-trees / Ewa Drgas-Burchardt, Agata Drzystek, 2019. Discrete Applied Mathematics Vol. 267, 73--84, ISSN: 0166-218X, , eISSN: 1872-6771, bibliogr. rys. tab. summ.
Słowa kluczowe: 2-trees, Hereditary classes of graphs, Sum-list colouring
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 70)    DOI: 10.1016/j.dam.2019.07.004         Cytowania wg Scopus: 0 [25-01-2021]
[AWCZ-24315] [data modyf: 30-08-2019 08:35]

[3] Strong rainbow connection in digraphs / Elżbieta Sidorowicz, Eric Sopena, 2018. Discrete Applied Mathematics Vol. 238, 133--143, ISSN: 0166-218X, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: Digraphs, Strong rainbow connection, Tournaments
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.dam.2017.12.017         Cytowania wg Scopus: 1 [25-01-2021]
[AWCZ-22173] [data modyf: 20-03-2018 14:27]

[4] Rainbow connections in digraphs / Elżbieta Sidorowicz, Eric Sopena, 2018. Discrete Applied Mathematics Vol. 243, 248--261, ISSN: 0166-218X, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: Digraphs, Rainbow connection, Rainbow vertex-connection, Total rainbow connection
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.dam.2018.01.014         Cytowania wg Scopus: 0 [25-01-2021]
[AWCZ-22565] [data modyf: 08-11-2018 13:57]

[5] Harmonious colourings of graphs / Ewa Drgas-Burchardt, Katarzyna Gibek, 2017. Discrete Applied Mathematics Vol. 217, 175--184, ISSN: 0166-218X, bibliogr. rys. tab. summ.
Słowa kluczowe: Graph polynomials, Harmonious colourings, Nordhaus-Gaddum type theorem
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.dam.2016.09.017         Cytowania wg Scopus: 2 [25-01-2021]
[AWCZ-20893] [data modyf: 20-01-2017 10:32]

[6] On the structure and deficiency of k-tress with bounded degree / Marta Borowiecka-Olszewska, Ewa Drgas-Burchardt, Mariusz Hałuszczak, 2016. Discrete Applied Mathematics Vol. 201, 24--37, ISSN: 0166-218X, bibliogr. rys. tab. summ.
Słowa kluczowe: chromatic index, consecutive (interval) colouring, deficiency, edge colouring, k-tree
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.dam.2015.08.008         Cytowania wg Scopus: 3 [25-01-2021]
[AWCZ-19574] [data modyf: 20-01-2017 10:22]

[7] Global security in claw-free cubic graphs / Katarzyna Jesse-Józefczyk, Elżbieta Sidorowicz, 2014. Discrete Applied Mathematics Vol. 175, 11--23, ISSN: 0166-218X, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: cubic graphs, dominating set, secure set
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.dam.2014.05.027         Cytowania wg Scopus: 0 [25-01-2021]
[AWCZ-18324] [data modyf: 21-07-2015 10:01]

[8] Rainbow connection in oriented graphs / Paul Dorbec, I. Schiermeyer, Elżbieta Sidorowicz, Eric Sopena, 2014. Discrete Applied Mathematics Vol. 179, 69--78, ISSN: 0166-218X, bibliogr. rys. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.dam.2014.07.018         Cytowania wg Scopus: 15 [25-01-2021]
[AWCZ-18370] [data modyf: 21-07-2015 10:01]

[9] A number of stable matchings in models of the Gale-Shapley type / Ewa Drgas-Burchardt, Zbigniew Świtalski, 2013. Discrete Applied Mathematics Vol. 161, no. 18, 2932--2936, ISSN: 0166-218X, bibliogr. tab. summ.
Słowa kluczowe: Gale-Shapley model, stable matching
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.dam.2013.06.031         Cytowania wg Scopus: 3 [25-01-2021]
[AWCZ-17657] [data modyf: 20-08-2015 09:44]

[10] Acyclic edge colouring of plane graphs / Anna Fiedorowicz, 2012. Discrete Applied Mathematics Vol. 160, iss. 10-11, 1513--1523, ISSN: 0166-218X, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: acyclic edge colouring, planar graph
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.dam.2012.02.018         Cytowania wg Scopus: 3 [25-01-2021]
[AWCZ-16456] [data modyf: 28-11-2012 12:22]

Strona: 1[2] Następna

Czas generacji strony: 0,04 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski