System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Discrete Mathematics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 48 ( spośród około 54819 )

Strona: 1[2] [3] [4] [5] Następna
[1] Generalized arboricity of graphs with large girth / Tomasz Bartnicki, Bartłomiej Bosek, Sebastian Czerwiński, Michał Farnik, Jarosław Grytczuk, Zofia Miechowicz, 2019. Discrete Mathematics Vol. 342, iss. 5, 1343--1350, ISSN: 0012-365X, , eISSN: 1872-681X, bibliogr. tab. summ.
Słowa kluczowe: Acyclic chromatic index, Arboricity, Bounded expansion, Entropy compression
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 100)    DOI: 10.1016/j.disc.2019.01.018         Cytowania wg Scopus: 2 [25-01-2021]
[AWCZ-23793] [data modyf: 12-03-2019 15:15]

[2] Connected domination game / Mieczysław Borowiecki, Anna Fiedorowicz, Elżbieta Sidorowicz, 2019. Applicable Analysis and Discrete Mathematics Vol. 13, iss. 1, 261--289, ISSN: 1452-8630, bibliogr. rys. summ.
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 70)    DOI: 10.2298/AADM171126020B         Cytowania wg Scopus: 8 [25-01-2021]
[AWCZ-23290] [data modyf: 27-09-2019 14:18]

[3] The lonely runner problem for lacunary sequences / Sebastian Czerwiński, 2018. Discrete Mathematics Vol. 341, iss. 5, 1301--1306, ISSN: 0012-365X, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: Lacunary sequences, The Lonely Runner Conjecture
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.disc.2018.02.002         Cytowania wg Scopus: 0 [25-01-2021]
[AWCZ-22550] [data modyf: 23-03-2018 14:27]

[4] The neighbour-sum-distinguishing edge-colouring game / Olivier Baudon, Jakub Przybyło, Mohammed Senhaji, Elżbieta Sidorowicz, Eric Sopena, Mariusz Woźniak, 2017. Discrete Mathematics Vol. 340, 1564--1572, ISSN: 0012-365X, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: Edge-weighting, Neighbour-sum-distinguishing edge-colouring, Neighbour-sum-distinguishing edge-colouring game
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.disc.2017.02.019         Cytowania wg Scopus: 1 [25-01-2021]
[AWCZ-22085] [data modyf: 11-12-2017 11:11]

[5] Some properties of vertex-oblique graphs / Ewa Drgas-Burchardt, Kamila Kowalska, Jerzy Michael, Zsolt Tuza, 2016. Discrete Mathematics Vol. 339, no. 1, 95--102, ISSN: 0012-365X, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: independence number, irregular graphs, lexicographic product, vertex-oblique graphs
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.disc.2015.07.012         Cytowania wg Scopus: 1 [25-01-2021]
[AWCZ-19238] [data modyf: 03-09-2015 10:07]

[6] General and acyclic sum-list-colouring of graphs / Ewa Drgas-Burchardt, Agata Drzystek, 2016. Applicable Analysis and Discrete Mathematics Vol. 10, iss. 1, 479--500, ISSN: 1452-8630, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: acyclic colourings, bipartite graphs, induced hereditary graph classes, sum-list chromatic number
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 35)    DOI: 10.2298/AADM161011026D         Cytowania wg Scopus: 5 [25-01-2021]
[AWCZ-20586] [data modyf: 16-11-2016 12:45]

[7] Harmonious coloring of uniform hypergraphs / Bartłomiej Bosek, Sebastian Czerwiński, Jarosław Grytczuk, Paweł Rzążewski, 2016. Applicable Analysis and Discrete Mathematics Vol. 10, iss. 1, 73--87, ISSN: 1452-8630, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: Harmonious coloring, uniform hypergraphs, vertex-distinguishing coloring
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 35)    DOI: 10.2298/AADM160411008B         Cytowania wg Scopus: 3 [25-01-2021]
[AWCZ-20428] [data modyf: 04-10-2016 14:25]

[8] The deficiency of all generalized Hertz graphs and minimal consecutively non-colourable graphs in this class / Marta Borowiecka-Olszewska, Ewa Drgas-Burchardt, 2016. Discrete Mathematics Vol. 339, iss. 7, 1892--1908, ISSN: 0012-365X, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: consecutive (interval) colouring, deficiency, edge colouring
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.disc.2015.12.028         Cytowania wg Scopus: 3 [25-01-2021]
[AWCZ-19771] [data modyf: 19-09-2016 11:32]

[9] On-line ranking of split graphs / , 2013. Discrete Mathematics and Theoretical Computer Science Vol. 15, no. 2, 195--214, ISSN: 1462-7264, bibliogr. rys. tab. summ.
Słowa kluczowe: advice complexity, graph coloring, graph ranking, greedy algorithm, on-line algorithm, semi on-line algorithm, split graph
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)
[AWCZ-17847] [data modyf: 07-03-2017 07:41]

[10] On Ramsey (K1,m,G)-minimal graphs / Marta Borowiecka-Olszewska, Mariusz Hałuszczak, 2013. Discrete Mathematics Vol. 319, no. 19, 1843--1855, ISSN: 0012-365X, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: Ramsey minimal graph, complete bipartite graph, complete graph, edge colouring, star
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.1016/j.disc.2012.06.020         Cytowania wg Scopus: 2 [25-01-2021]
[AWCZ-17113] [data modyf: 28-07-2015 12:51]

Strona: 1[2] [3] [4] [5] Następna

Czas generacji strony: 0,05 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski