System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Discrete Mathematics and Theoretical Computer Science}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 54805 )

[1] On-line ranking of split graphs / , 2013. Discrete Mathematics and Theoretical Computer Science Vol. 15, no. 2, 195--214, ISSN: 1462-7264, bibliogr. rys. tab. summ.
Słowa kluczowe: advice complexity, graph coloring, graph ranking, greedy algorithm, on-line algorithm, semi on-line algorithm, split graph
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)
[AWCZ-17847] [data modyf: 07-03-2017 07:41]

[2] Acyclic colourings of graphs with bounded degree / Mieczysław Borowiecki, Anna Fiedorowicz, Katarzyna Jesse-Józefczyk, Elżbieta Sidorowicz, 2010. Discrete Mathematics and Theoretical Computer Science Vol. 12, no 1, 59--74, ISSN: 1462-7264, bibliogr. rys. summ.
Słowa kluczowe: acyclic colouring, subcubic graph
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 32)        Cytowania wg Scopus: 4 [18-01-2021]
[AWCZ-14546] [data modyf: 09-03-2010 15:29]


Czas generacji strony: 0,18 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski