System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Acta Mathematica Hungarica}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 11 ( spośród około 55094 )

Strona: Poprzednia [1] 2
[11] On some classes of arithmetical functions on a semigroup $G\sb K$ / Aleksander Grytczuk, 1987. Acta Mathematica Hungarica Vol. 50, no 1-2, 3--16, ISSN: 0236-5294, bibliogr.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-11935] [data modyf: 20-03-2007 16:11]

Strona: Poprzednia [1] 2

Czas generacji strony: 0,10 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski