System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Applied Mathematics and Computation}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 12 ( spośród około 66284 )

Strona: Poprzednia [1] 2
[11] Anote on blow-up solutions to some nonlinear Volterra integral equations / Tomasz Małolepszy, Maciej Niedziela, 2011. Applied Mathematics and Computation Vol. 218, no 11, 6401--6406, ISSN: 0096-3003, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: blow-up solution, existence of nontrivial solution, nonlinear Volterra integral equation
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 35)    DOI: 10.1016/j.amc.2011.12.009         Cytowania wg Scopus: 1 [01-03-2021]
[AWCZ-16259] [data modyf: 28-11-2012 12:22]

[12] Pointwise analog of the Jackson approximation theorem / Włodzimierz Łenski, 2011. Applied Mathematics and Computation Vol. 218, no 5, 1587--1595, ISSN: 0096-3003, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: approximation, best approximation
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 35)    DOI: 10.1016/j.amc.2011.06.036         Cytowania wg Scopus: 1 [01-03-2021]
[AWCZ-16007] [data modyf: 19-11-2014 12:44]

Strona: Poprzednia [1] 2

Czas generacji strony: 0,11 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski