System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Bulletin of the Polish Academy of Sciences Mathematics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 24 ( spośród około 55094 )

Strona: Poprzednia [1] [2] 3
[21] A characterization of the Mackey topology $\tau(L\sp\phi, L\sp{\phi\sp*}$ on Orlicz spaces / Marian Nowak, 1986. Bulletin of the Polish Academy of Sciences : Mathematics Vol. 34, no 9-10, 577--583, ISSN: 0239-7269, bibliogr. summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-9490] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[22] Some equalities among Orlicz spaces II / Marian Nowak, 1986. Bulletin of the Polish Academy of Sciences : Mathematics Vol. 34, no 11-12, 675--687, ISSN: 0239-7269, bibliogr. summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-9458] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[23] Some remarks on absolutely weak topologies on Orlicz spaces / Marian Nowak, 1986. Bulletin of the Polish Academy of Sciences : Mathematics Vol. 34, no 9-10, 569--575, ISSN: 0239-7269, bibliogr. summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-9459] [data modyf: 05-03-2004 12:06]

[24] On the finest of all linear topologies on Orlicz spaces for which $\phi$-modular convergence implies convergence in these topologies / Marian Nowak, 1984. Bulletin of the Polish Academy of Sciences : Mathematics Vol. 32, no 7-8, 439--445, ISSN: 0239-7269,
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-9489] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

Strona: Poprzednia [1] [2] 3

Czas generacji strony: 0,32 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski