System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Demonstratio Mathematica}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 32 ( spośród około 66284 )

Strona: Poprzednia [1] [2] [3] 4
[31] The existence of solutions of hereditary systems of hyperbolic type / Michał Kisielewicz, Krystyna Grytczuk, 1976. Demonstratio Mathematica T. 9, nr 4, 545--561, ISSN: 0420-1213,
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13695] [data modyf: 03-06-2009 12:12]

[32] Some applications of the approximation theorem of Alexiewicz-Orlicz / Michał Kisielewicz, 1974. Demonstratio Mathematica Vol. 7, no 1, 59--71, ISSN: 0420-1213,
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13769] [data modyf: 14-05-2009 13:13]

Strona: Poprzednia [1] [2] [3] 4

Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski