System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Discussiones Mathematicae Probability and Statistics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 23 ( spośród około 55120 )

Strona: Poprzednia [1] [2] 3
[21] Simple fractions and linear decomposition of some convolutions of measures / Jolanta Misiewicz, R. M. Cooke, 2001. Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics Vol. 21, no 2, 149--157, ISSN: 1509-9423, , eISSN: 2084-0381, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: characteristic function, convolution of measures, measure, simple fraction
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-8343] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[22] Tests of independence of normal random variables with known and unknown variance ratio / Edward Gąsiorek, Andrzej Michalski, Roman Zmyślony, 2000. Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics Vol. 20, no 2, 233--247, ISSN: 1509-9423, , eISSN: 2084-0381, bibliogr. wykr. summ.
Słowa kluczowe: confidence intervals, correlation, mixed linear models, quadratic unbiased estimation, testing hypotheses, variance components
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-3161] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[23] On risk reserve under distribution constraints / Mariusz Michta, 2000. Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics Vol. 20, no 2, 249--260, ISSN: 1509-9423, , eISSN: 2084-0381, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: Girsanov's theorem, martingales, reserve process, stochastic equations, viability
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-3162] [data modyf: 01-01-2002 00:00]

Strona: Poprzednia [1] [2] 3

Czas generacji strony: 0,11 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski