System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Dynamic Systems and Applications}
Opublikowane w latach: 1960 - 2021
Grupowanie: brak
Znaleziono: 17 ( spośród około 66284 )

Strona: Poprzednia [1] 2
[11] Dynamic Systems and Applications : Special Issue / (Red.) Mariusz Michta, Jerzy Motyl .- Atlanta : Dynamic Publishers, 2007, no 1 .- ISSN: 1056-2176 .- ISBN: Vol.16
Kod: RED-S-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[RED-4328] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[12] Backward stochastic differential inclusions / Michał Kisielewicz, 2007. Dynamic Systems and Applications Vol. 16, no 1, 121--140, ISSN: 1056-2176, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 10 [01-03-2021]
[AWCZ-12170] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[13] Second order stochastic equations and inclusions / Mariusz Michta, Jerzy Motyl, 2006. Dynamic Systems and Applications Vol. 15, no 2, 301--314, ISSN: 1056-2176, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 7 [01-03-2021]
[AWCZ-10901] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[14] A nonlinear system of Volterra integral equations with convolution kernels / Wojciech Mydlarczyk, Wojciech Okrasiński, 2005. Dynamic Systems and Applications Vol. 14, no 1, 111--120, ISSN: 1056-2176, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: a system of nonlinear Volterra integral equations, the blow-up solution, the existence of nontrivial solutions
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 4 [01-03-2021]
[AWCZ-10277] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[15] Weak solutions to a stochastic inclusion with multivalued integrators / Mariusz Michta, Jerzy Motyl, 2005. Dynamic Systems and Applications Vol. 14, no 2, 323--334, ISSN: 1056-2176, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 8 [01-03-2021]
[AWCZ-10521] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[16] Set valued approach to stochastic control : Part I (existence and regularity properties) / Michał Kisielewicz, Mariusz Michta, Jerzy Motyl, 2003. Dynamic Systems and Applications Vol. 12, no 3-4, 405--431, ISSN: 1056-2176, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-9401] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[17] Set valued approach to stochastic control : Part II (viability and semimartingale issues) / Michał Kisielewicz, Mariusz Michta, Jerzy Motyl, 2003. Dynamic Systems and Applications Vol. 12, no 3-4, 433--466, ISSN: 1056-2176, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-9402] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

Strona: Poprzednia [1] 2

Czas generacji strony: 0,21 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski