System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

mgr Zofia Miechowicz
Dyscypliny naukowe:
Jednostka: Instytut Matematyki
Okres: cały dorobek (zarejestrowany w systemie)
Znaleziono: 12 pozycji bibliograficznych
1 pozycji bibliograficznych za ostatnie 4 pełne lata
Uwagi: (*) - gwiazdka przy nazwisku autora z UZ oznacza, że w danej publikacji podano afiliację autora inną niż UZ.

[N] - liczby punktów w nawiasie kwadratowym [ ]. Pojawia się przy artykułach w czasopismach, które opublikowano przed rokiem 2009. Dla tych publikacji system podaje liczbę punktów, która obowiązywała w roku 2009 niezależnie od roku publikacji.

[?] - znak zapytania zamiast liczby punktów. Pojawia się przy artykułach w czasopismach. Sygnalizuje, że w systemie SKEP nie znaleziono wyceny punktowej danego czasopisma na ministerialnej liście czasopism punktowanych.

Szczegółowe zasady obliczania punktów za publikacje w systemie SKEP znajdują się tutaj.

[C] [D] - dotyczy publikacja za lata [2017 - 2018] oraz [2019 - 2020]
C - Liczba punktów publikacji przypadająca na pracownika
D - Część slotu przypadająca na pracownika

Uwaga: W przypadku gdy pracownik zadeklarował również dyscyplinę dodatkową, po znaku "/" znajdują się analogiczne dane dotyczace dyscypliny dodatkowej.


3. Artykuły w czasopismach (CZASOP)

Uwaga!. Pokazane w nawiasach liczby oznaczają całkowitą wartość punktową danej publikacji. W przypadku publikacji wieloautorskich poszczególni jej autorzy otrzymują tylko pewną część tych punktów, zgodnie z odpowiednimi zasadami obowiązującymi na UZ.
[1] Generalized arboricity of graphs with large girth / Tomasz Bartnicki, Bartłomiej Bosek, Sebastian Czerwiński, Michał Farnik, Jarosław Grytczuk, Zofia Miechowicz, 2019. Discrete Mathematics Vol. 342, iss. 5, 1343--1350, ISSN: 0012-365X, , eISSN: 1872-681X, bibliogr. tab. summ.
Słowa kluczowe: Acyclic chromatic index, Arboricity, Bounded expansion, Entropy compression
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 100)    DOI: 10.1016/j.disc.2019.01.018         Cytowania wg Scopus: 2 [23-11-2020]
[AWCZ-23793] [data modyf: 12-03-2019 15:15]
[2] A theorem with a happy end / Zofia Miechowicz, Tomasz Bartnicki, 2012. Delta, spec. iss., 26--27, ISSN: 0137-3005, rys.
Kod: CZR-INNE3    BibTeX   (pkt: 0)
[AWCZ-16532] [data modyf: 28-11-2012 12:22]
[3] Matematyczne wyścigi / Zofia Miechowicz, 2011. Delta, nr 1, 12, ISSN: 0137-3005, bibliogr. rys.
Kod: CZR-INNE3    BibTeX   (pkt: 0)
[AWCZ-15383] [data modyf: 01-02-2011 09:26]
[4] Twierdzenie z happy endem / Zofia Miechowicz, Tomasz Bartnicki, 2011. Delta, nr 10, 4--5, ISSN: 0137-3005, bibliogr. rys.
Kod: CZR-INNE3    BibTeX   (pkt: 0)
[AWCZ-15979] [data modyf: 28-11-2012 12:22]
[5] Więzienie Hilberta / Zofia Miechowicz, 2010. Delta, nr 9, 6--7, ISSN: 0137-3005, rys.
Kod: CZR-INNE3    BibTeX   (pkt: 0)
[AWCZ-15073] [data modyf: 12-10-2010 14:07]
[6] Game chromatic number of Cartesian product graphs / Tomasz Bartnicki, B. Brešar, J. A. Grytczuk, M. Kovše, Zofia Miechowicz, I. Peterin, 2008. Electronic Journal of Combinatorics Vol. 15, no, [1-13], ISSN: 1077-8926, bibliogr. .- http://www.combinatorics.org/, [dostęp: 18.11.2008]
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [20])        Cytowania wg Scopus: 19 [23-11-2020]
[AWCZ-13386] [data modyf: 04-02-2010 08:37]
4. Publikacje recenzowane w innych wydawnictwach ciągłych (INNE-REC)

Uwaga!. Pokazane w nawiasach liczby oznaczają całkowitą wartość punktową danej publikacji. W przypadku publikacji wieloautorskich poszczególni jej autorzy otrzymują tylko pewną część tych punktów, zgodnie z odpowiednimi zasadami obowiązującymi na UZ.
[1] W przestrzeni / Zofia Miechowicz // W: Matematyka , Społeczeństwo , Nauczanie .- 2012, nr 49, s. 29--34 rys.
Kod: CIA-JED    BibTeX   (pkt: 0)
[AWI-9374] [data modyf: 26-02-2015 13:01]
[2] Czy Pitagoras była kobietą? / Zofia Miechowicz // W: Matematyka , Społeczeństwo , Nauczanie .- 2011, nr 47, s. 1--4 rys.
Kod: CIA-JED    BibTeX   (pkt: 0)
[AWI-9109] [data modyf: 26-02-2015 13:01]
[3] Skazani na wolność / Zofia Miechowicz // W: Matematyka , Społeczeństwo , Nauczanie .- 2011, nr 47, s. 20--23 bibliogr. rys.
Kod: CIA-JED    BibTeX   (pkt: 0)
[AWI-9110] [data modyf: 26-02-2015 13:01]
[4] Polowanie na Snarka - męczarnia w trzech konwulsjach / Zofia Miechowicz // W: Matematyka , Społeczeństwo , Nauczanie .- 2010, nr 44, s. 8--12 rys.
Kod: CIA-JED    BibTeX   (pkt: 0)
[AWI-8549] [data modyf: 17-02-2010 09:36]
[5] Kilka pomysłów na PCK / Tomasz Bartnicki, Zofia Miechowicz // W: Matematyka , Społeczeństwo , Nauczanie .- 2006, nr 37, s. 28--33 bibliogr. rys.
Kod: CIA-JED    BibTeX   (pkt: [0])
[AWI-7640] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
5. Materiały konferencyjne (KONF)

[1] Teorioliczbowa rekonstrukcja słowa, 2008. Zofia Miechowicz // W: XI Międzynarodowe warsztaty dla młodych matematyków : teoria liczb. Kraków, Polska Kraków : Uniwersytet Jagielloński, 2009, s. 139--143, ISBN: 9788392954705
Kod: KON-NANG    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-19494] [data modyf: 17-02-2010 12:04]


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski