System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

mgr Mateusz Kubiak
Dyscypliny naukowe:
Jednostka: Instytut Matematyki
Okres: cały dorobek (zarejestrowany w systemie)
Znaleziono: 2 pozycji bibliograficznych
1 pozycji bibliograficznych za ostatnie 4 pełne lata
Uwagi: (*) - gwiazdka przy nazwisku autora z UZ oznacza, że w danej publikacji podano afiliację autora inną niż UZ.

[N] - liczby punktów w nawiasie kwadratowym [ ]. Pojawia się przy artykułach w czasopismach, które opublikowano przed rokiem 2009. Dla tych publikacji system podaje liczbę punktów, która obowiązywała w roku 2009 niezależnie od roku publikacji.

[?] - znak zapytania zamiast liczby punktów. Pojawia się przy artykułach w czasopismach. Sygnalizuje, że w systemie SKEP nie znaleziono wyceny punktowej danego czasopisma na ministerialnej liście czasopism punktowanych.

Szczegółowe zasady obliczania punktów za publikacje w systemie SKEP znajdują się tutaj.

[C] [D] - dotyczy publikacja za lata [2017 - 2018] oraz [2019 - 2020]
C - Liczba punktów publikacji przypadająca na pracownika
D - Część slotu przypadająca na pracownika

Uwaga: W przypadku gdy pracownik zadeklarował również dyscyplinę dodatkową, po znaku "/" znajdują się analogiczne dane dotyczace dyscypliny dodatkowej.


3. Artykuły w czasopismach (CZASOP)

Uwaga!. Pokazane w nawiasach liczby oznaczają całkowitą wartość punktową danej publikacji. W przypadku publikacji wieloautorskich poszczególni jej autorzy otrzymują tylko pewną część tych punktów, zgodnie z odpowiednimi zasadami obowiązującymi na UZ.
[1] Uniform convergence of trigonometric series with p-bounded variation coefficients / Mateusz Kubiak, Bogdan Szal, 2020. Bulletin of the Belgian Mathematical Society - Simon Stevin Vol. 27, no. 1, 89--110, ISSN: 1370-1444, , eISSN: 2034-1970, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: cosine series, embedding relations, number sequences, p-bounded variation sequences, sine series, trigonometric series
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 70)        Cytowania wg Scopus: 0 [23-11-2020]
[AWCZ-25530] [data modyf: 10-08-2020 12:11]
[2] Pointwise approximation of modified conjugate functions by matrix operators of conjugate Fourier series of 2\pi/r-periodic functions / Mateusz Kubiak, Włodzimierz Łenski, Bogdan Szal, 2018. Journal of Inequalities and Applications Vol. 92, 1--14, ISSN: 1029-242X, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: Rate of approximation, Summability of Fourier series
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1186/s13660-018-1684-0         Cytowania wg Scopus: 0 [23-11-2020]
[AWCZ-22703] [data modyf: 19-12-2018 13:00]


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski